injasms.ir

پشتیبانی

ساعت تماس از 10 الی 21 

09190139123

 

  توضیح مختصری از امکانات سامانه پیام کوتاه :: یـــــزد پیام ::

تاريخ ثبت : 6 بهمن 1389 ساعت 15 و 58 دقیقه

سرویس‌های افزودنی ارائه شده :

اگر سرویس پیام‌کوتاه را به عنوان سرویس پایه در نظر بگیریم؛ خدماتی که باعث شوند ارزش بیشتری برای پیام کوتاه نسبت به حالت پایه ایجاد شود، خدمات ارزش‌افزوده یا به عبارت دیگر سرویس های افزودنی گفته می‌شوند. این دسته از سرویس‌ها امکان برقراری تعامل با مشتریان یا گروه خاصی از افراد را در هر زمان، هر مکان و بصورت آنی برای شرکت‌ها فراهم می‌کنند. یک سرویس ممکن است بر اساس معیارهای مشخص به مشتری ارائه شود مثل سرویس‌دهی براساس زمان‌های از پیش‌تعیین‌شده، رویدادهای تعریف‌شده و یا ارسال درخواست توسط کاربر نهایی. این سرویس‌ها به گونه‌ای طراحی شده‌اند که به سادگی امکان انسجام و تطابق آن با سیستم‌های عملیاتی موجود فراهم می‌شود. از طرفی ویژگی‌های منحصر به فرد این سیستم، کاربری و نگهداری آنرا تسهیل کرده است. توصیف و کاربرد برخی از سرویس‌های موجود را در ادامه مختصرا توضیح می‌دهیم.

پیاده سازی سیستم نظر سنجی با امکان گزارش گیری آماری و نموداری

امکان اجرای نظرسنجی از طریق موبایل همانند آنچه که در رسانه های عمومی مانند تلویزیون می بینید، براحتی و از طریق این سرویس قابل انجام است. امکان تعریف چند نظر سنجی و استخراج اطلاعات آماری و نمودارهای آن براحتی نیز از طریق این سرویس وجود دارد.

پیاده سازی سیستم مسابقه با امکان گزارش گیری آماری و نموداری

درصورتیکه تمایل دارید مسابقه خاصی را با توجه به پاسخ های متفاوت از طریق SMSبرگزار کنید، این سرویس ایده آل شماست! امکان مشاهده انواع پاسخ ها، مشخص نمودن پاسخ صحیح و انتخاب یک یا چند برنده از میان پاسخ های صحیح از جمله امکانات قابل استفاده در این سرویس می باشد.

سیستم صندوق پیشنهادات با قابلیت تعریف تعداد نامحدود کاربر

اغلب ادارات دولتی و یا سازمانهای نیمه دولتی و خصوصی می‌توانند با استفاده از این سرویس و تعریف صندوق های متفاوت، نظرات مشتریان یا مخاطبین خود را دریافت و به صورت آنلاین بررسی نمایند. امکان تعریف تعداد نامحدود صندوق پیشنهادات و همچنین کاربران متفاوت جهت هر صندوق براحتی مهیاست.

سیستم انتقال پیام به موبایل

یکی از سرویس های ارائه شده در خطوط SMS، امکان Divertیک شماره به شماره موبایل دیگر می باشد. به عنوان مثال شما می توانید تنظیم کنید که هر پیامی که به شماره اختصاصی شما ارسال می‌گردد، توسط سیستم به صورت اتوماتیک به شماره موبایل شما ارسال شود.

سیستم انتقال پیام به ایمیل

یکی از سرویس های ارائه شده در خطوط SMS، امکان Divertیک شماره به ایمیل می باشد. به عنوان مثال شما می توانید تنظیم کنید که هر پیامی که به شماره اختصاصی شما ارسال می‌گردد، توسط سیستم به صورت اتوماتیک به ایمیل شما ارسال شود.

سیستم منشی SMS

یکی دیگر از سرویس های بی نظیر قابل استفاده توسط خطوط اختصاصی SMS، امکان فعال سازی سیستم منشی هوشمند SMSی می باشد. این سیستم می تواند به تعداد نامحدود واژه اختصاصی جهت ارسال اتوماتیک پیام تعریف شده برای هر واژه به مشترک درخواست کننده ارسال نماید. به عنوان مثال شما می توانید با تعریف کلمه کلیدی "quran" و توضیح "کتاب آسمانی و معجزه پیامبر" در سیستم، این امکان را برای مشترکین خود فراهم سازید که با ارسال عبارت quranاز طریق SMSبه شماره اختصاصی شما، توضیح مربوطه را به صورت اتوماتیک دریافت دارند.

سیستم سررسید SMS

یکی دیگر از سرویس های بی نظیر قابل استفاده توسط خطوط اختصاصی SMS، امکان فعال سازی سیستم سررسید SMSی می باشد. دراین سیستم می توانید به تعداد نامحدود  پیام زمان بندی شده تعریف نمائید  و این پیام ها در زمان تعریف شده ارسال خواهد شد.

دفترچه تلفن

دفترچه تلفن این امکان را به شما می دهد تا مخاطبین خود را در گروه‌های مختلف طبقه‌بندی کنید و در زمان‌های لازم برای هر گروهی که صلاح می‌دانید پیام ارسال کنید. دفترچه تلفن با قسمت های مختلف سیستم مثل ارسال گروهی یکپارچه شده است. امکان افزودن شماره‌ها از فایل متنی و نیز افزودن رنج شماره وجود دارد.

ارسال گروهی و نظیر به نظیر

امکان ارسال پیام برای گروه‌های تعریف شده در دفترچه تلفن از این طریق  میسر میشود. همچنین شما این امکان را دارید که برای هر مخاطب یک پیغام متفاوت بفرستید، این امکان ارسال نظیر به نظیر گفته می‌شود.

دریافت اطلاعات در قالب Excel

شما می‌توانید پیام های دریافتی و ارسالی را در قالب یک فایل excelدریافت کنید و پردازش‌های آماری مورد نیاز خود را از طریق نرم‌افزار excelانجام دهید.

ارسال و دریافت پیامک از طریق URL(سیستم Traffic Relay)

 در صورتی که شما بخواهید از طریق برنامه یا وب سایت ‌تان پیامک بگیرید یا بفرستید، این سرویس به کمک شما می‌آید. با سرویس دریافت پیام کوتاه از طریق URL، پیام‌های دریافتی با فرمت تعریف شده از سوی شما به URLتنظیم شده توسط شما، ارسال می‌گردند. همچنین شما می‌توانید با تنظیم یک URLبرای مخاطبان خود پیام ارسال کنید.

ارسال پیامک از طریق وب سرویس

با استفاده از این سرویس قادر خواهید بود که به راحتی از طریق وب سایت خودتان به هر تعداد که تمایل دارید و به هر شماره موبایلی SMSارسال کنید.


برای اشتراک در سامانه با تلفن  09369018099 تماس حاصل نمایید.

پست الکترونیک ما :  rgmr85@gmail.com


 

 

    ساعت کاری : 10 الی 21

 

 

ایمیل 

rgmr85@gmail.com