injasms.ir

پشتیبانی سامانه  

  فقط از طریق تلفن

09190139123

 
logo-samandehi

  توصیه می شود اس ام اس های تبلیغاتیتان را قطع نکنید

تاريخ ثبت : 3 آبان 1391 ساعت 10 و 22 دقیقه

در پی اعتراضات و کامنت های فراوانی که مخاطبان به پاسخ زارعیان مدیرروابط عمومی شرکت مخابرات درباره چگونگی قطع اس ام اس تبلیغاتی تلفن های همراه اول داده بودند با او تماس گرفتیم و نظرش را درباره مشکلات و کامنت های مطرح شده مخاطبان پرسیدیم:

 

مدیر روابط عمومی شرکت مخابرات در توضیح تماس هایی نا موفق و بی سرانجامی که مخاطبین با شماره 9990 گرفته بودند گفت: مشترکین برای قطع اس ام اس های تبلیغاتی می توانند از تلفن های ثابت به شماره 09129990 و در صورت استفاده از تلفن های همراه با شماره 9990 تماس بگیرند. پس از پخش 7 آیتم موجود این شماره آنها اتوماتیک وار به اپراتور وصل می شوند .به این ترتیب می توانند شماره خود را برای قطع اس ام اس های تبلیغاتیشان به اپراتور بدهند. به این طریق برایشان اس ام اس قطع ارسال شده و می توانند طبق دستور العمل مندرج در این اس ام اس هانسبت به قطع آن اقدام کنند.» زارعیان در ادامه به مشترکین توصیه کرد که برای قطع این نوع اس ام اس ها عجله نکنند وی گفت:« اس ام اس های تبلیغاتی ما به نسبت تعداد مشترکینمان بسیار کم و شاید بتوان گفت حتی از یک اس ام اس در روز هم کمتر است. زیرا تعداد اس ام اس های ما 30 میلبون است و تعداد مشترکین ما به50 میلبون می رسد. از سوی دیگربه مشترکین توصیه می کنم، نسبت به قطع این اس ام اس ها اقدام نکنند. زیرا این اس ام اس ها از طریق موسسات و ادارات مختلف ارسال می شود و آنها می توانند به این وسیله از امکانات و تسهیلات رفاهی و بانکی و خدمان بسیاری از موسسات اطلاع حاصل کنند. پس بهتراست نسبت به قطع آن ها اقدام نکنند.»

وی با رد افزایش اس ام اس هاس تبلیغاتی افرادی که برای قطع آنها اقدام کرده اند نیز گفت:« همه اس ام اس ها از ما در خواست می شود و وضعیت پرداخت مالی آن ها از طرف ما مشخص شده است پس چگونه می شود که تعداد ارسال اس ام اس برای برخی بیش از تعدادی باشد که در سند های مالی و پرداختی های به شرکت مخابرات آمده است؟»

زارعیان تاکید کرد:« شماره های 8999 و 5005 و شماره های دیگر زمانی پاسخگوی نیاز مشترکین است که از این شماره ها و یا دیگر شماره های شرکت مخابرات برای آنها اس ام اسی ارسال شده باشد. به این ترتیب مشترکین می توانند طبق دستور العمل مندرج این اس ام اس ها شماره های مورد نظر را ارسال کنند تا اس ام اس هایشان قطع شود.»

او در خاتمه به سئوال یکی از خوانندگان در باره قطع آهنگ پیشواز، آوای انتظار نیز گفت:« آوای انتظار در یک محدوده زمانی یک ماهه برای افراد در نظر گرفته می شود. به این ترتیب تا وقتی که مدت زمان آن به اتمام نرسد امکان قطع آن وجود ندارد. در اواخر ماه برای مشترکین اس ام اسی ارسال می شود که ایا مایل به ادامه این آهنگ پیشواز هستید یا خیر. به این ترتیب در صورت عدم تمایل، اگرهیچ اس ام اسی ارسال شود این خدمات همره اول نیز قطع می شود.»

 

 

 

 

    ساعت کاری : 10 الی 22

 

 

پست الکترونیکی 

 

rgmr85@gmail.com